Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому! 
  Коли міста Господь не пильнує, даремно сторожа чуває! (Пс.126:1)             
Вівторок, 18.05.2021, 16:26 Вітаю Вас Гість!
ЧОРТКІВ ДУХОВНИЙ - сторінка духовного життя міста  Головна | Реєстрація | Вхід | RSS | Форум

УВАГА! ЗМІНИЛИСЬ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ!

Анонс майбутніх подій


Життя парафії

  Церква Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії м. Чортків -це твоя парафія! 
  Пропонуємо тобі розпорядок життя нашої Церкви протягом тижня (раптом пригодиться ): 
  * ПОНЕДІЛОК 
  18.30 – зустріч ‘’Матері в молитві’’ в Церкві, і в домашніх групках. Кожного першого понеділка місяця – спільна зустріч всіх групок у Церкві. 18.30 – зустріч ‘’Братства Чоловіків Св. Йосифа’’ (в приміщенні ‘’КАРІТАСУ’’)
  * СЕРЕДА 
  Молитва за зцілення з мощами Св.Пантелеймона (після вечірньої Служби Божої)
  * ЧЕТВЕР
  18.30 – курс ‘’АЛЬФА’’ 
   *П’ЯТНИЦЯ
   17.00 – зустріч дітей 5-8 класів у спільноті ‘’СЕРЦЕ МАРІЇ’’ 18.30 – зустріч Спільноти ‘’Віри, Надії, Любові і матері їх Софії’’ 
   * СУБОТА
   18.00 – зустріч ‘’Української молоді Христової’’ 
   * НЕДІЛЯ
   12.00 і 14.30 – ‘’Недільна Школа’’ для учнів молодших класів. 18.00 – зустріч ‘’Біблійного гуртка’’ (в Церкві). 

   Для членів СПІЛЬНОТИ: Вівторок – особиста молитва за групу Прослави і групу творчості; Середа – особиста молитва і добровільний піст за СПІЛЬНОТУ. Ми разом, і разом нам тепліше…

Календар

«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Категорії розділу

Мои фотографии [9]
У цьому розділі зібрані персональні фото.
Моя родина [0]

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Дайте оцінку сайту
Всього відповідей: 340

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спільнота "Віри, Надії, Любові і матері їх Софії" м. Чортків

СПІЛЬНОТА: ‘’ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ і матері їх СОФІЇ’’ 

Існує при Церкві Непорочного зачаття (Монастирі), і виникла на базі "Української молоді Христової" у 2007 році. До дітей, які збиралися  під проводом от. Григорія, для поглиблення знань про Бога, а також читання Біблії і спілкування в християнському дусі, - почали приєднуватися батьки. Таке спілкування між різними поколіннями, які об'єнав Бог, дало свої чудові плоди взаєморозуміння. Так, як на зібрання приходила вже не тільки молодь, то було прийнято рішення створити християнську спільноту при Церкві.  Духовним наставником її є о. Григорій Канак. А також ми маємо світського лідера, який обирається членами спільноти раз на 3 роки.


Ми  намагаємося практикувати життя в єдності один з одним, на засадах глибокої братерської Любові, якої вчить нас Ісус Христос. В Спільноті присутні практично всі покоління, від немовлят до самих стареньких.  Господь об’єднує нас сімейним духом, відчуттям підтримки, розумінням того, що ти не один в цьому житті. Спільнота займається як внутрішньою діяльністю (спільна молитва, навчання, домашні біблійні групки, спілкування, прославлення, спільний відпочинок, поїздки, тощо), так і зовнішньою. Учасники спільноти приймають активну участь в різноманітних місіях щодо ширення Слова Божого, і самі організовують деякі євангелізаційні заходи. Особливим покликанням для спільноти є служіння в акціях милосердя, боротьба проти абортів, і різні напрямки діяльності в цих сферах. Також члени спільноти приймають активну участь в організації Школи Християнського Життя і Євангелізації, та інших заходах при парафії та Єпархії.

В кожного із нас був свій шлях до Бога, а також і в цю  Спільноту. Ми всі такі різні, але нас об’єднує спільне бажання жити правдивим християнським життям, так, як навчає Євангелія. 


В спільності з однодумцями легше протистояти спокусам цього світу. 

Господь відкрив нам очі на Його Любов до кожного із нас. І тепер нам хочеться всім іншим розповісти про цю Любов, про Бога – який пробачає, втішає, зціляє… про Живого Бога. І проте, що життя справжнього християнина, це не тільки Служба у неділю, воно не сумне і не занудне,  а зовсім навпаки – цікаве і насичене.  При Спільноті діє музичний гурт і група творчості (пантоміма, сценки), де ми можемо служити нашими талантами і прославляти Бога в такий спосіб.

Бог любить  і ТЕБЕ , - того чи ту, що читаєш зараз про нас, і якщо в серці з’явилося зацікавлення, то чекаємо тебе: ми збираємося кожної п’ятниці о 18.30 в Актовому Залі ‘’КАРІТАСУ’’ (вул. Монастирська 1, 2-ий поверх)

‘’Любіть один одного  братньою любов’ю, випереджайте один одного пошаною! У ревності не лінуйтеся, духом палайте, служіть  Господеві, тіштесь надією, утиски терпіть, перебувайте в молитві…’’  Пос. до Рим.12:10-12. 

 


Віра, Надія, Любов і Матір ваша Софія моліться за нас!